Yonca Falı

Fal Deryası'ndaki büyük yeniliğe 1 vade kaldı..!
23.07.2017 13:55

Yonca Falı

Yonca falı çok kolay fal türlerinden birisidir. Yonca falını yapmak için öncelikle 4 tane yonca çizmeniz lazım. Bunların her birinde bir yaprak olacağı için 4 yonca toplam 16 yaprak yapar. Bu şekilde yan yana yada çapraz bir şekilde çizilmelidir. Bu yoncaları çizdiyseniz, etrafta bulunan bir tane kalemi elinize alın. Aldıktan sonra tüm konsantrasyonunuzu yoncayla kaleme verin. Bu fala başlamadan önce ortamın çok sessiz ve hafif karanlık olması size daha iyi sonuçlar verecektir. Kalemi 4 tane yoncanın ortasına koyun. Koyduktan sonra gözlerinizi kapatın ve şu cümleyi içinizden 3 kez tekrarlarlayın. 


"Şanslı yoncalar cevap verin bana, ne olacak talihim söyleyin bana" Demeniz gerekmektedir. Bu işlemi gözünüz kapalı şekilde 3 kez tekrarlayın.
Bunu tekrarlarken kalemi döndürmeye başlayın. Kalemin durduğundan eminseniz ve cümleyi 3 kez tekrarladıysanız artık gözlerinizi açmakta hiç bir sorun yoktur. Gözlerinizi açtığınızda herhangi bir yoncanın üzerinde kalmamışsa bunu tekrar denemelisiniz. 2. defa aynı şeyi yaşarsanız son kez denemelisiniz. 3 defa denedikten sonra olmuyorsa zorlamayın. Bugün pek kısmetiniz yok fal için. Bir sonraki gün tekrar denersiniz. Kalem yoncanın üzerine geldiyse, bu işlemi 40 gün sonra tekrar yapabilirsiniz. Eğer yoncanın üzerindeki sayıda kaldıysa, o sayıların anlamların şimdi yazacağım.

SAYILARIN ANLAMLARI
1.Sayı:  1-2 hafta içinde şansınız çok güzel bir şekilde açılacak. Bunu çok iyi değerlendirmeniz lazım.
2.Sayı: O an ne istiyorsanız ve hayatınızda ne yaşanıyorsa, bu istediğiniz şey hemen gerçekleşmeyecek. Biraz zaman gerekiyor. Sabırlı olun
3.Sayı: Düşüncenizi ve bi iş için planınızı değiştirmiyorsanız, o işte başarılı olmak istiyorsanız planınızı ve düşüncenizi değiştirmelisiniz. 
4.Sayı: İstediğin şey sen farketmeden çok hızlı bir şekilde gerçekleşecek.
5.Sayı: Birşeyler istiyorsan maalesef istediğine ulaşamayacaksın. Bu seferlik en çok istediğin şeyi ertelesen senin için çok iyi olur.
6.Sayı: Birşeyler uygulamak istiyorsan hemen yapmalısın. Eğer ertelersen bu senin için başarıyla sonuçlanmaz. 
7.Sayı: Sen yerinde dursan bile çok yakın bir tarihte talih sana gelecek. Şansınız çok yüksek.
8.Sayı: Etrafında aslında çok fazla fırsat var. Tek sorun sen gözlerini açmıyorsun. Gözlerini aç ve etraftaki fırsatları kovala.
9.Sayı: Etrafında tartıştığın insanlar varsa seni anlamıyorlar. Onları boşver boşu boşuna tartışıyorsun. Kendini sinir etmene gerek yok.
10.Sayı: Bir planın varsa değişmesine hazır ol. Çok yakın bir zamanda sana sürpriz bir hediye gelecek ve tüm planlarını değiştirecek.
11.Sayı: Eğer hayalkırıklığına uğramazsanız doğru yolunuzdan vazgeçmeyin. Ne biliyorsanız onu yapmaya devam edin. Hayalkırıklığı yaşadıysanız o yoldan vazgeçin.
12.Sayı: Etrafında ne varsa herşey aynı kalacak. Hayatında değişecek pek bir şey yok.
13.Sayı: Eğer bir arzunuz ve hayaliniz varsa çok fazla bu hayal içinde koşmanız ve onu gerçekleştirmeye çalışmanız lazım. Eğer çabalarsanız o hayali yaşayabileceksiniz.
14.Sayı: Etrafındakilere karşı çok dikkatli olmalısın. Başına dert açabilirsin.
15.Sayı: Eğer yakın zamanda olaylar yaşamışsanız veya yaşayacaksanız, bu olayların üzerine asla gitmeyin. Sonucunda olan size olur sonra.
16.Sayı: Şansın zaman verilmeden çok yakın bir tarihte açılacak. Bunun için her zaman şansınızı test etmeye çalışın. Güzel bir şans kapınızda.Yorumlar: