Yeni Güncelleme 2 Kasım 2015

Fal Deryası'ndaki büyük yeniliğe 1 vade kaldı..!
02.11.2015 07:34

Yeni Güncelleme 2 Kasım 2015

Merhaba değerli takipçilerimiz. İlk yazımızdan sonra biraz zaman geçti blog için yazı girmeye fakat yepyeni özellikler geldi.

Şuanda site üzerinde her türlü alt siteyi açabileceğimiz bir alt yapı hazırladık. Bu sayede forum, sözlük ve blog sayfaları gibi istediğimiz kadar alt site oluşturup tamamen zengin bir alt yapı oluşturmayı hedefliyoruz. 

Güzel bir Footer tasarladık. Bu footer sayesinde daha hoş bir görünüme kavuştuğunu düşünüyoruz.

Sitede çok uzun zamandır Mobil ödeme yapabiliyor muyuz ? soruları geliyordu ve her seferinde bu sorulara maalesef olumsuz cevaplar veriyorduk. Artık olumlu cevap verebiliyoruz ve mobil ödemeyi sizlere açtık. Artık kredi kartınızı kullanmadan ödemelerinizi gerçekleştirebileceksiniz.

Sitede anlık olarak kayıt olan ve fal baktıran, falları yorumlanan gibi bildirimleri alırken bazen işlem yapmadığınız zaman görünmüyordu. O sorun düzeltildi ve her zaman anlık olarak sitede olan biten herşeyi göreceksiniz.

Şuana kadar sitemizde 140.000'i geçkin fal yorumlandığını biliyor muydunuz? Bu sayı bize olan inancınızı kanıtlıyor. Sizlerin istekleriniz doğrultusunda her gün siteyi ilerletmek için elimizden geleni yapıyoruz. 

Bu yazıyı son olarak Çekiliş Biletleri özelliğini anlatarak bitirmek istiyoruz. Her 50 TL ve katları alan herkese her 50 TL için bir çekiliş bileti hakkı veriyoruz. 28 Aralık 2015 tarihinde yapılacak olan çekilişle hediyeler sahiplerine ulaştırılacaktır. Hediyeleri aşağıda tekrar belirtelim. 28 Aralık'a kadar yeni hediyeler eklenebilir. :)

Bizi takip etmeye devam edin. Herkese iyi zamanlar geçirme dileğiyle. 


Yorumlar: