Yaşlanmayı Yavaşlatmanın 10 Yolu

Fal Deryası'ndaki büyük yeniliğe 1 vade kaldı..!
19.08.2017 14:24

Yaşlanmayı Yavaşlatmanın 10 Yolu

Bu konumuzda yaşlanmayı yavaşlatmanın yollarını göstereceğiz. Bu yolları deneyerek gerçekten yaşlanmayı oldukça yavaşa indirebilirsiniz. Kimse yaşlanmak istemez. Mecbur yaşlanacağız fakat bunu en geç şekilde yaşamak bizim elimizde. İşte yaşlanmayı yavaşlatmanın 10 yolu;

1. Her ne kadar olumsuz olay olsada o an üzülseniz bile sonrasında mutlu olmaya çalışın. Mutlu olmak vücudunuz açısından oldukça yararlıdır ve yaşlanmayı en aza indirir.

2. Sürekli yeni arkadaş edinmeye çalışın. Yeni arkadaş, yeni insanlar her zaman farklı anlamlar katar hayatınıza buda sizi oldukça dinç tutar.

3. Vücudunuzu, cildinizi temiz tutun. Ellerinizi, dişlerinizi, yüzünüzü ve sürekli banyo yapmayı ihmal etmeyin. Bu sizin teninizin daha genç kalmasını sağlayacak.

4. Kambur durmayın. Vücudunuz her zaman dik olsun. Dik durmanız direncinizi arttıracaktır. 

5. Uyku saatinizi ve uyanma saatinizi her zaman eşit tutun. 8 saat uyumak sizin için idealdir. 1 dakika bile gecikmezseniz sizin hayatınız harika olur.

6. Kendinizle her ne olursa olsun barışık olmayı bilin. Yüzünüzde kocaman sivilce olabilir veya burnunuz yamuk olabilir. Bunlar çok normal şeyler. Kusursuz insan yoktur elbet her insanın bir kusuru vardır. Kendinizle barışık olmak gerçekten yapabileceğiniz en güzel şeylerden birisi olacaktır. Ayrıca kendiyle barışık olan insanların hepsi mutludur.

7. Bir işten veya eşinizden ayrıldığınızda her zaman daha iyisini bulacağınıza veya daha iyi işlere imza atacağınızı unutmayın. Yaşama olan heyecanınız hiçbir zaman bitmesin.

8. Hayal kuruyorsanız kurmaya hatta daha fazla kurmaya devam edin. Hayal kurmak beynimizi çalıştırdığı için harika bir beyin çalıştırıcı olmaktadır.

9. Bir konuda bir şey yapamamaktan korkmayın. Siz herşeyi yapabilirsiniz. İsterseniz Ay'a bile çıkabilirsiniz. Yeterki inancınızı kaybetmeyin.

10. Sevmekten hiç bir zaman vazgeçmeyin. Yeni insanlar tanıyın sevin, hayvanları sevin, cansız varlıkları bile sevin. Sevgi çok büyük bir şeydir buda sizi dinç tutacaktır. 


Yorumlar: