Tavuskuşu Falı

Fal Deryası'ndaki büyük yeniliğe 1 vade kaldı..!
08.08.2017 14:34

Tavuskuşu Falı

Bu falı baktıran insanların çoğu aşk hayatı hakkında ve gönül meselelerinde nasıl işler olacağı hakkında bilgi almak için yapılmaktadır. Diğer fallardan oldukça değişik bir fal türüdür ve ortamlarda çok yaygındır. Bu falı yapmak için bir kağıda tavuskuşu çizmeniz gerekiyor. Bu tavuskuşunun 12 kanadı olması gerekmektedir. Her kanada sırayla 1'den 12'ye kadar yazmanız gerekiyor. Bu tavuskuşunu çizdikten sonra sağ elinize herhangi bir kalem almak zorundasınız. Kalemi aldıktan sonra gözlerinizi kapatmanız gerekiyor. Gözleri kapatıp niyet ettikten sonra 3 kez kalemi tavuşkuşunun üstünde çevirmeniz gerekiyor. 3 kez çevirdikten sonra gözlerinizi açıp hangi sayıya geldiğini göreceksiniz. Bu sayının tabiki bir anlamı vardır ve bu anlamları şimdi sırasıyla yazacağız.

SAYILARIN ANLAMLARI

1.Sayı: 2-3 yıl içinde sizi evlilik bekliyor. Çok yakın bir tarih hazırlık yapsanız iyi olur.

2.Sayı: Yanlış bir insanla berabersin veya bulacağın insan yanlış olacak. Sabırla davranıp en iyisini bulmaya çalış yoksa evliliğin kötü geçecek.

3.Sayı: Yakınında seni kıskanan bir arkadaşın var ve bu arkadaşın senin ilişkini veya olacak ilişkini mahvedecek dikkatli ol.

4.Sayı: Sevgilin olunca veya şu an varsa sana kötü bir hareket yapacak ama bunun üstesinden gelirsen evlilik onunla çok yakın tarihlerde olacak.

5.Sayı: Çok yakın bir tarihte çocuğun olacak. Bu çocuk 3 yıl içinde olabilir hazırlıklı ol.

6.Sayı: Evlendiğinde evliliğini devam ettirip ettirmemekle karşı karşıya kalacaksın. Evleneceğin kadını iyi seç çünkü sıkıntılı evlilik yaşayabilirsin.

7.Sayı: Evlilik hayatında çok fazla birbirinizi kıskanacaksınız. Güven bir türlü oturmuyor. Şimdiden bunu düşünseniz iyi edersiniz.

8.Sayı: Kıskançlık çok yaparsan evlilik hayatın sarsılacak ve boşanmaya kadar gidecek. Biraz rahatla ve eşine güven.

9.Sayı: İlerde veya şimdi evini eşin terkedecek veya terketmişse geri dönecek. Çok sorun olsada o insanın sizin yanınızda olması huzur veriyor.

10.Sayı: Evlendiğinde veya evliysen bundan sonra hiç bir sıkıntı yaşamayacaksınız ve her zaman mutlu bir evliliğiniz olacak.

11.Sayı: Hayatınızın sonuna kadar mutlu olacaksınız.

12.Sayı: Evlilik hayatınızda çok büyük bir sıkıntı olacak fakat bu sıkıntıdan sonra bir güneş gibi hayatınıza yeni şeyler girecek ve mutlu olmaya devam edeceksiniz.


Yorumlar: