Sorunlu Saçları Gerçiren Doğal Formül

Fal Deryası'ndaki büyük yeniliğe 1 vade kaldı..!
18.09.2017 13:54

Sorunlu Saçları Gerçiren Doğal Formül

Saçlarımız kendimiz açısından oldukça önemlidir. Bir ortamda, işte, dışarıda herhangi bir yerde saçlarımızın kötü olması diğer insanlar tarafından kötü sonuçlar doğurabilir. Laf edilmesi veya sevilmemesi bizleri çok üzer. Bu konumuzda sizlere saçlarınızın nasıl daha sağlıklı olacağını ve bunu nasıl ilerletebileceğinizi söyleyeceğiz. Gerçekten saç bir insan için çok önemlidir ve bu saça iyi bakmak için elimizden geleni yapmalıyız. Bunu yaparken her zaman doğal ürünlerle veya kendinizin yapacağı doğal malzemeler işinize yarayacaktır. Sizde bu konumuza bakarak saçlarınızı olduğundan daha iyi yapabilirsiniz. İşte sorunlu saçları geçiren doğal formül;

Acil durumlarda şampuanınızın içine bir yemek kaşığı bal katıp bu karışımla saçlarınızı yıkayın. Banyodan çıktıktan sonra ayna karşısına geçtiğiniz zaman saçlarınızın inanmayacağınız kadar canlı, parlak ve ışıl ışık olacaktır. Bir de üstüne aşağıda tarifini vereceğim saç spreyinden sıktınız mı gerisi kolay. Saçlarınız adeta bir reklam yıldızı gibi görünecektir. Bu verdiğimiz tarifi haftada 1-2 defa uygularsanız her seferinde daha güzel bir sonuç elde edebilirsiniz. Şimdi ise sizlere doğal saç spreyi vereceğim. Bu saç spreyi sayesinde saçlarınızın güzelliğine güzellik katılmış olacak.

Doğal saç spreyi, Önceden almış olduğunuz bir sprey şişesi içine bir şişe maden suyu, bir çay kaşığı deniz tuzu, bir çay kaşığı limon suyunu katıp şişeyi son hızla çalkalayın, sonra da saçınızı yaptıktan sonra üzerine doğru sıkın. Arada çok yakın bir fark olmasın. 30 cm uzaklıktan sıkın. Yakından sıkarsanız diğer kullandığınız saç spreyleri gibi kötü sonuçlar alabilirsiniz. Bu verdiğimiz saç spreyi formülü çok doğal olduğu için istediğiniz her zaman kullanabilirsiniz. Hiç bir sorun yaratmayacaktır. Diğer saç spreylerinde yaptığınız gibi bu saç spreyinde de geceleri yatmadan önce yıkarsanız daha sağlıklı olacaktır. Bir güzel yanı daha var. Bu saç spreyi saçlarınızı çok güzel besler ve her zaman güzel sonuçlar doğurur.


Yorumlar: