Siyah Noktalar İçin Türk Kahvesi Peelingi Ve Sivilce Lekeleri İçin Peeling

Fal Deryası'ndaki büyük yeniliğe 1 vade kaldı..!
28.08.2017 16:21

Siyah Noktalar İçin Türk Kahvesi Peelingi Ve Sivilce Lekeleri İçin Peeling

Bugün size suratınızla ilgili 2 farklı peeling söyleyeceğim. Çok fala siyah noktanız var ve sivilce lekelerinden kurtulmak istiyorsanız tam konusundasınız. Bu vereceğimiz karışımlar suratınız açısından oldukça önemli sonuçlar verecektir. İşte Siyah noktalar için Türk kahvesi ve sivilce lekeleri için peeling; 

Siyah Noktalar İçin Türk Kahvesi Peelingi

Malzemeler;

1 tatlı kaşığı Türk kahvesi

1 tatlı kaşığı zetinyağı

Türk kahvesi - su ya da Türk kahvesi - zeytinyağı ve bal karıştırarak birkaç farklı şekilde yapabilirsiniz. Bunlar cilt tiplerine göre belirlenir. Bir cam kabın içine bir tatlı kaşığı Türk kahvesi ile bir tatlı kaşığı zeytinyağını karıştırdıktan sonra elde ettiğiniz karışımı cildinize sürüp iyice yayın. Etki etmesi için beş dakika bekleyin. Ardından yüzünüzü soğuk suyla yıkayın. Zeytinyağının etkisiyle yüzünüzü yıkadığınız anda cildinizde yağlı bir  etki hissedebilirsiniz, endişe etmenize gerek yok. İyice yıkadığınız zaman bu yağın etkisi zaten gidecektir. Bu uygulamayı haftada bir veya iki kez yaptığınızda yüzünüzdeki farklılığı hissedeceksiniz.

Sivilce Lekeleri İçin Peeling

Malzemeler;

1 yumurtanın akı

1 çay kaşığı limon suyu

1 çay kaşığı bal

2 yemek kaşığı pastane mayası

Bir yumurtanın akına, bir çay kaşığı kadar limon suyu, bir çay kaşığı bal ve iki yemek kaşığı pastane mayası ekledikten sonra iyice karıştırın. Bu karışımı bütün yüze sürün. 15 ila 20 dakika cildinize etki etmesini bekleyin ve ardından önce ılık sonra soğuk suyla yıkayın.


Yorumlar: