Sigara Falı

Fal Deryası'ndaki büyük yeniliğe 1 vade kaldı..!
29.07.2017 10:52

Sigara Falı

Sigara falı çok kullanılan ama zor olan bir fal türüdür. Bu fal çeşidi 2 tanedir. Birisi İzmaritle yapılan fal çeşididir. Diğeri sigaradan çıkan dumana bakma falı. Bu iki falda etkilidir ama yapabilmek için gerçekten konsantrasyonunuzu vermeniz gerekiyor. Hiç kolay bir şey değildir. Sigara içmiyorsanız bu fal için kesinlikle sigara içmeyin. İçiyorsanız günlük içtiğiniz gibi için. Şimdi fala başlayalım. 

-Sigara İzmariti Falı İçin,

Öncelikle bir sigara alıp yakılır. Bu sigarayı içmeye başlayın. Sigara izmarite doğru yaklaştığında arada 1 parmak kadar kaldığında söndürmeniz lazım. Söndürdükten sonra sigara izmaritini elinize alın. Elinizde bu sigara izmaritini yuvarlamaya başlayın. Yuvarlarken içinden tütünler dökülecektir. Bu dökülen tütünlere bakılarak içinden isim çıkarmanız gerekmektedir. Hiç bir şey düzgün çıkmıyorsa, en yakın olan harfi bulmaya çalışın. Bu bulduğunuz harfteki insan ilerde evleneceğiniz insanlardan birisi olacak, evliyseniz yakın bir zamanda size önemli bir haber getirecek kişinin baş harfidir. Şimdi ise sigarayla yapabileceğiniz ikinci fal çeşidine geçelim.

-Sigara Dumanı Falı İçin,

Sigarayı yakmadan önce niyet etmeniz gerekmektedir. Niyet edildikten sonra bir sigara yakmalısınız. Yaktığınız sigaranın ortasına kadar için ve sonra ortasına geldiğinizde ağzınıza 3 4 duman alın. Bu dumanları yavaş yavaş havaya doğru bırakın. Loş bir ortam olursa daha iyi olur ve kesinlikle kapalı ortamda, rüzgarsız ortamda olmalıdır. Dumanı havaya bıraktığınıda içinden harfler çıkarmaya çalışın. Harflere hiç uyan bir şey yoksa bir önceki gibi en yakın harfi çıkarmaya çalışın. Bu bulacağınız harf yine ilerde evleneceğiniz insanın baş harfini, evliyseniz çok yakın zamanda size önemli bir haber getirecek kişinin baş harfidir.

NOT! Sigara kullanmıyorsanız bu fal için kesinlikle sigara içmeyiniz, başkasına içtirmeyiniz. Diğer fal çeşitlerimizi okuyup daha çok sizin için fal çeşitleri bulunmaktadır. 


Yorumlar: