Selülit İçin Onarıcı Yağ

Fal Deryası'ndaki büyük yeniliğe 1 vade kaldı..!
18.09.2017 07:28

Selülit İçin Onarıcı Yağ

Selülitler yazın denize gideceğimiz zaman yada şort giyeceğimiz zaman çok kötü bir görüntüye ve sebep oluyor. Bunu takmayan insanlarda var fakat takıyorsanız sizin için çok acı verici şeylerden birisi. Görüntüsü kötü ve rahat rahat dolaşamıyorsunuzdur. Bunu geçirmek için çok önemli bir yağ vereceğiz. Bu yağı kullandığınız zaman geçmemesi için hiç bir sebep olmayacaktır. Sadece doğru kullanmanız çok önemlidir. Kafanıza takmayın ve zaman içinde geçişini eğlenceli bir şekilde izleyin. Konumuza başlayalım. İşte selülitleriniz için yağ;

Selülit İçin Yağ

Malzemeler;

Greyfurt kabukları

Saf zeytinyağı

Greyfurt yağını dahilen yani içerek kullanacaksanız bir fincan suya 5-6 damla damlatarak içebilirsiniz. Eğer greyfurt yağını haricen kullanacaksanız, masaj yaparak sorunlu bölgeye sürerek kullanabilirsiniz. Özellikle selülit için ya da sıkılaştırıcı olarak kullanacaksanız düzenli masaj yapmalısınız.

Bir bardak su bardağı sızma zeytinyağını bir kapta ve kısık ateşte 70 dereceye kadar ısıtın. 5-6 adet yıkanmış ve temizlenip kurutulmuş greyfurtun kabuğunu rendeleyip bu yağla karıştırın. Bir süre bekletin. İki gün sonra ince delikli bir süzgeçten veya tülbentten geçirip süzerek greyfurt yağı elde edebilirsiniz. Bu arada dalından koparılmış, özellikle kalın kabuklu greyfurtları avucunuzda ovaladığınızda, doğal yağının nasıl çıktığını ve ellerinizi nasıl yumuşattığını da göreceksiniz. Bu şekilde diğer meyvelerden de selülit yağı elde edebilirsiniz. Aynı şekilde ananas yağı da yapılıp selülit için kullanılabilir. Acı biber ve zencefil de iyi selülit yağıdır.


Yorumlar: