Satürn

Fal Deryası'ndaki büyük yeniliğe 1 vade kaldı..!
12.08.2017 11:38

Satürn

       SATÜRN

Sorumluluklarımız

Satürn çok uzun zaman boyunca kötücül etkileriyle tanınmıştır. Bazen acımasız dersler verdiği doğru olsa da, benliğimizi ve kişiliğimizi temellendirmemizi sağlar; gelişmek için neye ihtiyaç duyduğumuzu bize deneyim yoluyla öğretir. Sahip olduğumuz sınırları gösterir, bize bu fiziksel gerçekçilikteki oyunun kurallarını öğretir.

Reenkarnasyona inanmıyor olsanız bile, ruhun bu hayatta ulaşmak istediği şeylerin anahtarı Satürn'ün elindedir. İyi konumlanmış ya da güçlü bir açı yapmış Satürn'ün pratik ve tedbirli bir dış görünümü vardır. 

Yavaş hareket eden dış gezegenlerden biri olan Satürn, Zodyak etrafındaki dönüşünü yirmi dokuz buçuk yılda tamamlar. Onuncu ve on birinci evler doğal evleridir. Oğlak burcunu yönetir. Bu gezegen aynı zamanda kemiklere, eklemlere, deriye ve dişlere hükmeder.

Sıkıntı Veren Açılar

Açıları güçlü değilse Satürn katı inanç sistemleri yaratır, kişinin gelişmesine ket vurur ve diğer olasılıklara karşı kapalı olmamıza sebep olur. Satürn etkileri konusunda hassas bir denge sağlanmalıdır. Bizi sınırları anlamaya ve onlarla iş birliği yapmaya zorlasa da, çok azına razı olmamıza ya da gerçekten mümkün olanı görmek istemediğimiz için yaratıcı ifade gücümüzü inkar etmemize de sebep olur.


Yorumlar: