Sararan ve Kırılan Tırnaklara Formül !

Fal Deryası'ndaki büyük yeniliğe 1 vade kaldı..!
17.09.2017 17:29

Sararan ve Kırılan Tırnaklara Formül !

Sararan tırnaklar bir çok insanın başına dert olmakta. Tırnaklarınıza sürekli oje sürdüğünüz için ve hiç hava almasını sağlamadığınız için bir zaman sonra tırnakların sarardığını farkedersiniz. Bu sararmaların gözükmemesi için daha da oje sürüyor herkes. Bu gerçekten çok yanlış bir davranış. Sadece ojeler sayesinde değil. Sigara içiyorsanız sürekli tuttuğunuz parmakların sarardığını göreceksiniz. Bu sararmalar insan içinde çok kötü gözükmesini sağlıyor. Bu sararmaları düzeltmek için çok özel bir formül vereceğiz. Bir yandan da bazı kadınlarımızın derdi olan Tırnak kırılması var. Tırnaklarımız çok uzadığı zaman dayanıksızlaşıyor. Bunun sonucunda çok sevdiğimiz tırnaklara bir anda veda edebiliyoruz. Tırnak kırılması çok kötü ve bazen çok acı verebiliyor. Bu konumuzda bu sorunu yaşayanlar içinde çok güzel bir formül vereceğiz. İşte sararan ve kırılan tırnaklara formül;


Sararan Tırnaklara Greyfurt

Malzemeler;
Greyfurt kabukları
Limon suyu
Oksijenli su

Yapılışı; "Tırnaklarım sarardı. Bu kötü görüntüyü kapatmak için sürekli koyu renk oje sürmek zorunda kalıyorum. Sararmanın ortadan kalkması için ne yapmalıyım ?" diyenler, diyorum ki tırnaklarınızı greyfurt kabuklarıyla ovun. Ardından eşit miktarda limon suyu ve oksijenli suyu karıştırıp tırnaklarınızı bu suyun içinde bekletin. Bu formülden her gün yararlanın.

Kırılan Tırnaklara Avokado Yağı

Malzemeler;
25 gram jajoba yağı
25 gram limon suyu
25 gram hint yağı
10 gram acı bademyağı
10 gram avokado yağı
5 gram deniz tuzu

Yapılışı; "Tırnaklarımı bir türlü uzatamıyorum, hemen kırılıyorlar" diyorsanız işte size bir reçete. Bu karışımı her gün birkaç kez tırnaklarınıza sürün. Gün geçtikçe gözle görülür çok hızlı bir uzama yaşayacağınızı fark edeceksiniz. 


Yorumlar: