Saç Dökülmesine Karşı Çözüm

Fal Deryası'ndaki büyük yeniliğe 1 vade kaldı..!
13.11.2017 08:28

Saç Dökülmesine Karşı Çözüm

Saç dökülmesi her zaman her insanda illa yaşanabiliyor. Havalardan, mevsimlerden, şampuandan, stresten ve daha bir çok nedenden bu saç dökülmesi ile karşımıza çıkıyor. Muhtemelen her insanın nefret ettiği durumlardan birisidir bu. Saç dökülmesi aslında normal bir şey. Bir günde en sağlıklı saçtan bile 60 tele yakın saç koptuğunu biliyormuydunuz? Yani sizin saçlarınızda istediğiniz kadar sağlıklı olsun yine de en az 60 tel kopacaktır. Ama 60 teldende fazla kopuyorsa ve her elinizi kafanıza attığınızda baya bir saç geliyorsa bu kötü bir şey oluyor. Bu vereceğimiz tarif sayesinde saçlarınız eski haline gelecek ve kopmalara karşı bir direnç sağlanacaktır. Saçlarınızın kafanızda kalması sizi oldukça mutlu eder. Bu tarifteki malzemeleri kaliteli bir şekilde alırsanız sonuç görme olasılığınız daha iyi olacaktır. Şimdi tarife geçelim. İşte saç dökülmesine karşı çözüm;

Saç Dökülmesine Karşı Maydanoz Tohumu

Malzemeler;

1 yemek kaşığı maydanoz

1 yemek kaşığı kahve telvesi

2 yemek kaşığı bal

1 yemek kaşığı ılık tereyağı

Saçlarınız mevsim değişikliği başta olmak üzere birçok farklı faktör nedeniyle dökülebilir. En iyisi doğal bir reçeteyle buna dur demektir. 

Maydonoz tohumunu öğüttükten sonra diğer malzemeyle karıştırın. Bu karışımı saçlarınızın dipleriden uçlarına doğru sürün. Ardından başınızı streç filmle sarın ve üzerine sıcak havlu koyun. Bu şekilde en az iki saat bekledikten sonra yıkayın. Bu formülden haftada bir kez yararlanmanızı tavsiye ederim.


Yorumlar: