Saç Beyazlamasına Karşı Soğan-Sarımsak

Fal Deryası'ndaki büyük yeniliğe 1 vade kaldı..!
13.11.2017 12:32

Saç Beyazlamasına Karşı Soğan-Sarımsak

Saç beyazlaması istisnalar dışında çoğu insanın başına gelen birşey. Yaşlandıkça saçlarımız beyazlar ve bu beyazlıkları boyalarla kapatmaya çalışırız. Eğer genlerinizde yani yakın akrabalarınızda beyazlık sıklıkla görünüyorsa buna yapabilecek hiç birşey yok. Genlerimiz her zaman baskın olduğu için ne kadar tedavi yapsak boş oluyor. Saçlarınız hem genç yaşta beyazlıyorsa hemde yakınlarınızda hiçbir beyazlama görülmüyorsa bu bir sorun olabilir ve bu saçı kurtarmanın yolu bizim vereceğimiz formülde olabilir. Gerçekten çok işe yarayan bir formüldür ve daha önce insanlar tarafından baya bir beğeniyle karşılanmıştır. Sadece kokusu birazcık kötü olabiliyor. Saçlarınızdan önemli değil diye düşünüyorum. Şimdi tarifimize geçelim ve saçlarınızın beyazlarına karşı bir son verelim. İşte saç beyazlamasına karşı soğan-sarımsak;

Saç Beyazlamasına Karşı Soğan-Sarımsak

Malzemeler;
1 soğan
5 diş sarımsak
1 yumurtanın sarısı
1 yemek kaşığı zeytinyağı

Saç beyazlaması genç yaşlı herkesin derdi. Hele de kiminin çok genç yaşlarda beyazlıyor saçları. Beyazlamanın durdurulması tam olarak mümkün değil, çünkü konu daha çok hormonlarla ilişkili. Ama saç beyazlamasını yavaşlatmak için doğal reçete vermek mümkün.

Soğanı ve sarımsağı blender'da ezin. İçine bir yumurtanın sarısı ile bir yemek kaşığı zeytinyağı ekleyerek krem kıvamına getirin. Ardından saçlarınıza sürüp bir saat bekletin. Bu formülü haftada bir gün uygulayın.


Yorumlar: