Kuru Vücutlar İçin Harika Çözüm

Fal Deryası'ndaki büyük yeniliğe 1 vade kaldı..!
18.11.2017 06:59

Kuru Vücutlar İçin Harika Çözüm

Kuru vücut günlük hayatta bir çok insanın başına gelebilen olaylardan birisidir. Kuru cildi bir çok insan sevmez ve sıkıntılarıyla başa çıkamaz durumdadır. Biz bu konumuzda bu kuru ciltlere karşı doğal bir çözüm bulmaya çalıştık. Bu bulduğumuz doğal şekilde nemlendiriciler sizin kuru cildinizi, dirseğinizi resmen kat kat düzeltecektir. Evde bulunan malzemelerden yapacak olmanız sizin açınızdan harika bir güven sağlayabilir. Markalı kremler alıp nasıl yapıldığını, içinde nelerin olduğunu bilmememiz bizim doğal malzemelere yönelmemizi sağlıyor. Bizde bu tarifimizde size oldukça açıklık getirdik. İşte kuru vücutlara harika çözüm;

Kuru Vücutlara Portakal ve Pekmez

Malzemeler;
1 yemek kaşığı portakal veya greyfurt suyu
2 yemek kaşığı dut pekmezi

Malzemeyi kısık ateşte ısıtın, soğuduktan sonra kuru bölgelere sürüp 20 dakika sonra yıkayın. Portakal kabuğuna esmer şeker veya tuz koyup duşun altında bununla ovaladığınızda, hem harika kokar hem de harika bir cilt canlandırıcı etkisi olacaktır.

Kuru Dirsekler İçin

Malzemeler;
1 çay kaşığı çekilmiş kahve
1 çay kaşığı zeytinyağı

Eğer dirseklere dikkat etmezseniz kurur ve zamanla orada kötü bir deri oluşur. Kuru, pullu, tahrişten dolayı kırmızıdır bu bölge. Vücut için kullandığınız besleyici yağları bu bölgeye günlük olarak uygulayabilirsiniz. Malzemeyi karıştırın ve bununla peeling yapın. Daha sonra ılık suyla yıkayın.


Yorumlar: