Kadınlar İçin 2 Önemli Bakım Reçetesi

Fal Deryası'ndaki büyük yeniliğe 1 vade kaldı..!
15.11.2017 05:35

Kadınlar İçin 2 Önemli Bakım Reçetesi

Bu konumuzda kadınlar için çok önemli 2 adet bakım reçetesi vereceğiz. Bunlardan birisi el-tırnak bakımı olacak ve diğeri cildinizi arındırıcı peeling olacak. Bunlar kadınlarımızın için çok önemli ve gerekli şeylerdir. Şimdi bu ikisini söyleyemeye başlayalım. İşte kadınlar için 2 önemli bakım reçetesi;

El-Tırnak Bakımı

Cam bir kaseye bir limonun suyunu sıkın, üzerine de bir çay kaşığı zeytinyağı ekleyin. Ellerinizi bu karışımla bir güzel ovduktan sonra üç dakika bekleyin. Ardından suyla durulayın ve kağıt havluyla silin. Böyle yaptığınızda bütün gün canlı, parlak, yumuşacık ellere sahip olacaksınız. Bir de unutmayın, tam evden çıkarken kullandığınız parfümden elinize de sıkın, bunu yapmak sizin kokunuzun ilk tokalaşma anından ayrılma anına ve hatta sonrasına kadar onda kalmasını garanti eder.

Arındırıcı Peeling

Aceleniz olduğunda limon ve karbonatla arındırıcı peeling yapabilirsiniz. Cam bir kase içerisine bir çay kaşığı karbonat ve bir çay kaşığı limonun suyunu koyup karıştırın. Sonra bunu cildinize sürün ve üç dakika bekleyin. Cildiniz pırıl pırıl ve yumuşacık olacak. Eğer çok soluk tenli ya da çok sigara içen biri iseniz size bir başka önerim daha olacak: Bir çay kaşığı kakao yağı ile bir çay kaşığı hindistan cevizi yağını bir cam kasede karıştırıp cildinize iyice yedirin. Cildinizde hafif bir bronzluk oluşacaktır.


Yorumlar: