İnsanın Uçması Mümkün mü

Fal Deryası'ndaki büyük yeniliğe 1 vade kaldı..!
25.06.2017 03:30

İnsanın Uçması Mümkün mü

İnsanlar her geçen gün yeni bilimsel şey buluyorlar. Bu buldukları ve herkesin merak ettiği şeyin ismide Levitasyon. Bilimde her şeyin olabilceği kesin gibiyken bunun olmaması olmazdı. Bu olayı uzun süredir bilim dünyası araştırıyor ve bir şey bulamıyordu. En sonunda Levitasyonun gerçek olduğuna inandı fakat Levitasyonun nasıl olduğuna nasıl yapıldığına bir çözüm bulamadı. 

Eski zamanlara bakılınca bunun gibi yada benzer şekilde Levitasyon yapan insanların olduğunu gözlemliyor. Eski zamanlarda insanların uçması imkansız deniyor, sadece tanrılar uçabilir fikri vardı herkeste. Ama zaman geçtikçe ve bilim ilerledikçe anladılar ki çok az sayıda insanda uçabildiğini farkına varmışlar.

Levitasyonu yapmak için beyninizi çok yormalı ve beyin gücünüzü aşırı derecede kullanmalısınız. İnsanoğlu beyninin yüzde 10unu kullanıyorken Levitasyon olayını gerçekleştirmek bi hayli zor. İnsanlar beyninin yüzde yüzünü kullansaydı sadece uçmak değil, istediğimiz her şeyi yapabilirdik. 

Levitasyonu yapabilmeniz için çok fazla zaman harcamanız gerekiyor. Levitasyonu yapabilmek bir iki defa da olacak iş değil çok fazla tekrar yapıp gerçekleştirebilirsiniz.


Levitasyonu yapabilmek için arkadaş, aile, yakın bir kaç arkadaşla beraber 3,4 grup halinde yaparsanız daha güzel ve yararlı olur. Odanın tam ortasına oturabilmeniz için tahta koyun ve tahtanın üstüne oturup 5 dakika dinlenin. Oturdunuz ve dinlendiniz. Şimdi dikkatleri cisme verin ve ona güzelce odaklanın. Odaklandıktan sonra beyninize cisim ağırlığının kaybolduğunu ve tavana doğru yavaşça kalktığınızı gönderin. Bunu hayal edin. Bunu yaparken nefes kontrolünüzün iyi olmalı. Havaya kalktığınızı düşündükçe her seferinden daha fazla derin nefes alın. Vücudunuzda bulunan enerji sizi yer çekiminden havaya doğru kaldırdığını göreceksiniz. Eğer oturduğunuz tahta parçasının yerden yukarıya doğru yükseldiğini artık hissederseniz Tahta parçasına havaya yükselmesi için sert bir sesle emir vermelisiniz. Yaptığınız bu işte ilerler ve sürekli yaparsanız ileride eşyaları kontrol edebilme onları havaya kaldırıp uçurabilme yeteneğine sahip olabilirsiniz. Bu işlemleri yapmadan önce ortamın çok sessiz ve temiz olması gerekmektedir.


Yorumlar: