Haftalık Burç Yorumları 18 Eylül - 25 Eylül

Fal Deryası'ndaki büyük yeniliğe 1 vade kaldı..!
15.09.2017 00:00

Haftalık Burç Yorumları 18 Eylül - 25 Eylül

Bu hafta yaşayacaklarınızı ve hayatınızda olacak önemli gelişmeleri sizlere aktaracağız. Sizde kendi burcunuzu bularak bu hafta yaşayabileceklerinizi görebilirsiniz.

KOÇ BURCU

Bir Koç senden duyması gereken şeyi başkasından duyuyorsa O'nun gözünde büyük ölçüde bitmişsin demektir. Çünkü Koç, senin dürüst olmadığın düşüncesine bir kere bile kapılırsa uzaklaşması zaman almayacaktır.

BOĞA BURCU

Değer verdiği insanlarla geçirdiği vakit Boğa için fazlasıyla kıymetlidir. Aslında maddeye herkesten fazla önem verebilecek potansiyelde olan Boğa, konu sevdiği insanlarla vakit geçirmek olunca tam bir maneviyatçı kesilir.

İKİZLER BURCU

Bazen bilip bilmeden konuştuğu için can sıkabilir İkizler. O maalesef bir konuya hakim olmasa bile o konu hakkında susmak yerine çoğu zaman küçükte olsa fikri ortaya atmaya bayılır. "Şu konuda da sessiz kalayım." kafası yoktur İkizler'de

YENGEÇ BURCU

Yalnızca sevdiği zaman bir şeylere katlanır Yengeç. Yoksa O'nun çok fazla "Eyvallah." etme huyu yoktur.

ASLAN BURCU

Daima güçlü görünmek istediği için yaşadığı hiçbir acıyı, hiçbir hüznü yeteri kadar dışarı vurmaz Aslan. Hatta sırf bu yüzden bazen çevresinde "Gamsız insan" olarak anılabilir. Fakat tabiki de Aslan'ın gamsızlıkla alakası yok.

BAŞAK BURCU

Her ne kadar dışarıdan inkar etse de içinde bazen pişmanlık yaşayabilir Başak. Mesela O'nun sırf gururu yüzünden yaşadığı pişmanlıkların haddi hesabı yoktur. Çünkü Başak kene gibidir bu konuda; öyle bir yapışır ki gururuna ayırabilene aşk olsun !

TERAZİ BURCU

Özleyince lanet bir şekilde hırçınlaşabilir Terazi. İşte o zaman ne o nezih zerafetinden eser kalır ne de bir şeyden.

AKREP BURCU

Bir Akrep'in sevgisini ayakta tutacak kolonlar önce dürüstlük sonra tutkudur. Bu yüzden O'na yalan söyleyeceğinize gidin ölün daha iyi. Yoksa zaten O sizi öldürecektir.

YAY BURCU

Yay yaşadığı ilişkide yapılması veya yapılmaması gereken bir şeyi söylediği zaman bunun fazla sorgulanmasından haz etmez. O yüzden Yay'ın söylediklerine itiraz etmek yerine teslim olmayı denemelisiniz. 

OĞLAK BURCU

Oğlak gücünün yetmeyeceği için değil, uğraşmak istemediği için uğraşmıyordur bazılarıyla. Yani siz zannediyor musunuz ki Oğlak herkesi muhatap alacak kadar basit bir insan ?

KOVA BURCU

Sahip olmak için insanüstü çaba sarfetmeniz gerekebilecek bir insandır Kova. aslında O'nun çok yükseklerde gözü olduğunu söyleyemem fakat Kova tav olmak noktasında o kadar basit değildir. Şıpsevdi hiç değildir! Uzun lafın kısası uğraşmanız gerekiyor.

BALIK BURCU

Her ne kadar yumuşak huylu görünse de öfkelendiği zaman ömür törpüsü olabilecek potansiyeldedir Balık. Bana kalırsa siz Balık'ın suyuna gidin ve O'nun hırçın yapısıyla hiç tanışmayın, yoksa hayattan soğuyabilirsiniz.


Yorumlar: