Güzelliğiniz İçin İpuçları

Fal Deryası'ndaki büyük yeniliğe 1 vade kaldı..!
15.09.2017 00:08

Güzelliğiniz İçin İpuçları

Bu konumuzda çok fazla sorulan ve cevabı bulunması zor şeyleri sizlere yazacağız. Sizlerde bu cevapları öğrendikten sonra birazda olsun aklınızdaki soru işaretleri gidecektir. İşte güzelliğiniz için ipuçları;

Botoks mu, dolgu mu?

Botoks bir çok kadının yapmak istediği fakat yapamadığı bir işlemdir. Bu iki işlem arasında dolgu daha ön plana çıkıyor. Çünkü botoks genellikle kasların kasılmasını engeller. Dolgular ise vücudunuza hacim vermek amacı ile kullanılmaktadır. İkisi arasında tercih yapacak olursanız, dolgu seçmek sizin açınızdan daha iyi olacaktır. Daha iyi araştırabilmek için dolgu ile botoks arasındaki farklara bakabilirsiniz. Bu size yardımcı olacak ve kafanızdaki sorulara daha iyi cevap olacaktır.

Güzelliğiniz için cerrahi çözüm olabilir mi?

Konumuza gelirsek cerrahi çözümler artık bir kaç adım arkada kalıyor. Eski zamanda olsaydık cerrahi çözümler ile çok kolay güzellik katabilirdiniz. Fakat şu anda bu tercih edilmemektedir. Eğer gerçekten güzellik istiyorsanız bu sizin elinizde olan bir şeydir. Bizimde paylaştığımız konulardan bakarak suratınız, vücudunuz için en iyi şekilde formüller bulabilirsiniz. Bunlar size çok iyi gelecektir ve ilerisi açısından oldukça olumlu olacaktır.

Yapacağınız bir işlemle hemen gözle görülür bir iyileşme sağlayabilirmisiniz ?

Aslında bakarsanız, yaşlanmaya başladığımızdan itibaren derilerimizde sarkma, kaslarda güçsüzlük hissederiz. Bunları tek bir işlemle asla halledemezsiniz. Doktora gidip ameliyat bile olsanız bu gerçekleşmez. Her şeyin bir zamanı vardır. Sizde kendinizi buna hazırlayıp yavaş yavaşta olsa vücudunuzu değiştirebilirsiniz. Herşeyden önce bilmeniz gereken şey, sağlıklı yiyecekler yemek, vücudunuzu temiz tutmak ve maskeler uygulayarak yüzünüzü sıkı tutmanız gerekmektedir. Bunları yaptıktan sonra gerisi kolay olacaktır. İlk başta işin kafanızda bitmesi gerektiğini asla unutmayın.


Yorumlar: