Gözleriniz ve Kirpiklerinizin Sağlığı İçin 2 Formül

Fal Deryası'ndaki büyük yeniliğe 1 vade kaldı..!
19.09.2017 16:27

Gözleriniz ve Kirpiklerinizin Sağlığı İçin 2 Formül

Gözlerimiz bizler için çok önemlidir. Hem görmemiz açısından hemde görüntü açısından. Gözlerimizin kötü olması herkes için oldukça kötü olur. Aynı şekilde kirpiklerimizde bizler için çok önemlidir. Bu konumuzda sizlere göz ve kirpiğinizin sağlığı için 2 formül vereceğiz. Bu formülleri aynı şekilde ve zamanında kullanırsanız gözlerinizin sağlığı her zaman en üst seviyede olacaktır. İşte gözlerinizin ve kirpiklerinizin sağlığı için 2 formül;

Kirpikler İçin Karışım Yağı

Malzemeler;

1 yemek kaşığı bademyağı

1 çay kaşığı lanolin

3 adet ceviz ve fındık

1 tatlı kaşığı buğday özü yağı

1 tatlı kaşığı zeytinyağı

Bir yemek kaşığı bademyağı, bir tatlı kaşığı zeytinyağı ve bir tatlı kaşığı buğday özü yağının içine üç adet ceviz ve fındık koyun. Bu karışımı kısık ateşte 10 dakika ısıtın ve süzün. İçine bir çay kaşığı lanolin karıştırın. Elde edilen karışımı küçük bir cam kavanoza koyun. Gece yatmadan önce bir pamukla hafifçe kirpik diplerine sürün. Ancak karışımın göze kaçmamasına dikkat edin. Bu uygulamayı birkaç kere yaptığınızda kirpiklerinizin uzadığını fark edeceksiniz. 

Gözler İçin Elma Suyu

Malzemeler;

Elma suyu

Buğday özü yağı

Eşit miktarlarda elma suyu ve buğday özü yağını karıştırıp cildinize sürün. Havuç suyu ve yaş mayadan birer çay kaşığı karıştırıp bunu da cildinize sürün. Bu iki farklı karışımı dönüşümlü olarak kullanmaya özen gösterin. Avucunuzun içine bir tatlı kaşığı bal koyup elinizi yüzünüze bastırıp çekin. Bunu altı kez tekrarlayın. 


Yorumlar: