Göz Torbaları ve Kırışıklıklar İçin 2 Doğal Formül !

Fal Deryası'ndaki büyük yeniliğe 1 vade kaldı..!
27.08.2017 13:26

Göz Torbaları ve Kırışıklıklar İçin 2 Doğal Formül !

Gözlerimiz ve çevresi, bir insanla konuştuğumuz zaman en çok dikkat çeken yerlerden birisidir. Bu kırışıklıklar ve torbaları geçirmenin 2 yolunu bugün sizlere söyleyeceğiz. Bu konumuzda sizlere doğal yöntemler vereceğiz ve diğer kimyasal ürünlerden uzak durmanızı sağlayacağız. Vereceğimiz malzemeleri doğru ve düzgün şekilde sürerseniz geçmemesi için hiç bir neden olmayacaktır. Şimdi ise konumuza dönelim ve sizlere doğal iki formül vermeye başlayayım. Göz torbaları ve kırışıklıklar için 2 doğal formül;

Göz Çevresindeki Kırışıklıklara Karşı Serum

Malzemeler;

1 çay kaşığı arısütü

2 damla kayısı çekirdeği yağı

1 damla buğday özü yağı

1 E vitamini ampulü

E vitamini kapsülünü kırarak içindekini diğer malzemelerle karıştırıp her gece göz çevrenize uygulayın. Bu malzemeleri karıştırırken 10 dakika sürmesine özen gösterin. Bu sayede karışım göz kırışıklığınız için oldukça olumlu olur.

Göz Torbalarına Doğal Reçete

Malzemeler;

1 su bardağı havuç suyu

1 su bardağı kavun suyu

Havucu rendeleyip suyunu çıkarı. Sonra da kavunu ezerek su elde edin. Bu karışımı 10 dakika buzlukta tuttuktan sonra iki parça pamuğu batırıp bunları göz kapaklarınıza koyun. 30 dakika yatarak kompres yapın. Bu formülleri, iyileşene kadar dönüşümlü olarak uygulayın. 



Yorumlar: