Göz falı

Fal Deryası'ndaki büyük yeniliğe 1 vade kaldı..!
29.12.2015 06:06

Göz falı

İnsanların yüz tipi insanların kişilikleri tarafından bilgi vermektedir. Bunun gibi gözler ve gözlerde verilen ifadelerde insanların kişilikleri tarafından bilgiler vermektedir. İnsanın gözlerine bakarak kişiliği hakkında yorum yapabilirsiniz. Ancak bunun için göz tiplerinden ve göz renklerinden anlayan bir birey olmanız lazım. Şimdi göz falına nasıl bakılır biraz inceleyelim..

Göz falı nasıl bakılmaktadır?

İnsanların göz yapıları göz fallarının çözümlenmesi için oldukça önemlidir. Bu sebeple kişilerin göz yapılarına bakılarak, kişilerin genel bilgileri hakkında net bilgiler verilebilir. İşte göz renklerine göre insanların özellikleri;

Mavi gözlü insanlar                                                                                                                                

Gezmeyi ve eğlenmeyi çok seven mavi gözlü insanlar durağan bir hayatı sevmezler ve sürekli harektli bir hayat tercih ederler. Çevrelerince çok sevilen bu insanlar etraflarına pozitif enerji saçarlar. Ancak bu pozitiflik bazen gerçekleri görmeyi engeller.

Siyah gözlü insanlar                                                                                                                                  

Dinamik yapılı insanlar genelde siyah gözlüdürler. Bu kişilerin düzenli ve dengeli hayatları vardır. Kin tutan siyah gözlü insanlar genelde hayatlarında insanları severler. İç dünyaları gizli saklıdır.

 Yeşil gözlü insanlar                                                                                                                                    

Dürüstlükleriyle bu ön planda olan bu insanlar yeşil gözlüdürler. Haksızlıkları sevmezler ve yalan söylemezler. İnsanları kırmak istemezler fakat hafif agresif bir yapıdadırlar. Dengeli bir hayat sürmeyi severler.

Çakır gözlü insanlar                                                                                                                                  

 Çakır gözlü insanlar kişiler kıskanç ve bencildirler.  Bu kişilerde bazen çekememezlik olabilir. Halk arasındaki bir söylentiye göre bu kişilerin nazar etme olasılıkları oldukça yüksektir.

Kahverengi gözlü insanlar                                                                                                                        

Kahverengi gözlü bireyler sevecen ve sıcak kanlıdırlar. Kahverengi gözlü insanlar insanlara çabuk güvenir ve sırlarını paylaşırlar. Çok fazla konuşan kahverengi gözlü insanlar zaman zaman çevrelerindeki insanları bunaltırlar.

Kısık gözlü insanlar                                                                                                                                  

Genelde kısık gözlü insanların içlerine kapanık olduğu söylenir. Dürüst yapılı olan bu kişiler arkadaşlarına akıl verirler. Yılar geçmesine rağmen dinmek bilmeyen kinleri vardır.

Büyük gözlü insanlar                                                                                                                                

Büyük gözlü insanların genelde sohbet etmeyi sevdikleri söylenir. Arkadaşlarıyla sohbet ortamlarında bulunmaktan derin haz duyar.

 Yorumlar: