Göz Çevresi İçin 7 Önemli Reçete

Fal Deryası'ndaki büyük yeniliğe 1 vade kaldı..!
14.11.2017 13:27

Göz Çevresi İçin 7 Önemli Reçete

Bu konumuzda sizlerin göz çevrelerinin nasıl daha güzel olacağı hakkında bir kaç reçete vereceğiz. Bu reçeteleri sırayla yada içinden seçerek sizde kendinize en uygununu bulup yapabilirsiniz. 7 side birbirinden farklı fakat 7 side birbirinden yararlıdır. Hepsini deneyip gözlerinizin çevresinin nasıl güzelleşeceğini görebilirsiniz. Şimdi bu 7 tane reçeteye geçelim. İşte göz çevresi için 7 önemli reçete;

Maydonoz Reçetesi

Her sabah güne bir tutam maydonoz yiyerek başlayın. Gözaltı morluklarınıza iyi gelecektir.

Elma Suyu Reçetesi 

Yine gözaltı morlukları için her akşam bir elmanın suyunu sıkın ve bir parça pamuk yardımıyla bu suyla yüzünüze kompres uygulayın.

Göz Morluklarına Elma Kabuğu

Elma kabuklarını yüzünüzde ve göz çevrenizde 20 dakika boyunca bekletin. Sonuçtan memnun kalacaksınız.

Kivi Kabuğu Reçetesi

Kivinin kabuklarını soyun ve içini yiyin. Dışını da göz çevresine koyun, morluklara bire bir olduğunu göreceksiniz.

Patates Reçetesi 

Patatesin kabuğunu soyun, iki güzel dilimi tam göz çevremizi kaplayacak şekilde kesin. Koltuğa uzanıp patates dilimlerini iki gözün üzerine bağlayın.

Kaş Dökülmesine Fındık Reçetesi

Dört taze fındığı teflon tavaya yerleştirin ve kısık ateşte kavurun. Ilıkken masaj yaparak kaşlarınıza sürün. Bu bakımı haftada en az 3 kez uygulayın.

Gözaltı Şişliklerine Lavanta

Bir tutam lavantayı demleyin, sonra süzüp soğumaya bırakın. İki disk biçimli makyaj pamuğunu çaya batırıp göz kapalarınıza sürün ve 10 dakika bekletin. Kür olarak bir hafta her akşam uygulayabilirsiniz. 


Yorumlar: