Göz Altı Şişliğiniz ve Morluğunuza 2 Efsane Çözüm !

Fal Deryası'ndaki büyük yeniliğe 1 vade kaldı..!
15.09.2017 10:54

Göz Altı Şişliğiniz ve Morluğunuza 2 Efsane Çözüm !

Gözaltı şişliklerinden bir çok insan şikayet etmektedir. Ağladıktan sonra oluşan gözaltı şişlikleri doğal bir şeydir. Herkes böyle olmasını çok isterdi fakat bazı insanlarda gerçekten gözaltı şişliği hiç inmemektedir. Bu böyle olunca, sorun haline geliyor ve çözüm aramaya başlıyorlar. Aynı şekilde gözaltı morluklarıda istenmeyen görüntüleri verir ve bir çok insanı hayattan soğutmaya yeterlidir. Bu morluklara karşı geçirebileceğiniz güzel bir formül önereceğim. Sizde bu formülleri düzgün bir şekilde yaparsanız geçmemesi için hiç bir neden olmaz. İşte gözaltı şişliğine ve morluğuna 2 adet formül;

Gözaltı Şişliklerine Ispanaklı Çözüm

Malzemeler;

Bir Tutam Ispanak

Yapılışı: Bir cam kaseye sıcak su koyun ve ıspanakları içine doldurun. Üç dakika sonra çıkarın. Soğumasını bekleyin. Daha sonra bu ıspanakları göz çevrenize yayıp 30 dakika kadar bekleyin. 30 dakika bekledikten sonra ıspanakları yüzünüzden çıkarıp ılık bir su ile yıkayabilirsiniz. Tabiki ilk yapacağınız zaman geçmeyecektir fakat bu işlemi haftada 2-3 defa yapmanız halinde çok kısa bir sürede şişlikleriniz inecek ve rahata kavuşacaksınız.

Morluklara Soğuk Süt

Göz altı morluğunuz başını almış gidiyorsa onu en aza çekmek için sizlere bir şey önereceğiz. Soğuk süt, gözaltı morlukları için en kolay çözümlerden biri. Soğuk süte batırdığınız pamuk parçalarını gözlerinizin üzerine 15-20 dakika kadar bekletin. Gözlerinizdeki morlukların tamamen gittiğini göreceksiniz.


Yorumlar: