Fönden Yıpranan Saçlarınıza Doğal Çözüm

Fal Deryası'ndaki büyük yeniliğe 1 vade kaldı..!
16.09.2017 20:16

Fönden Yıpranan Saçlarınıza Doğal Çözüm

Fön günlük hayatımızda bolca kullandığımız bir şeydir. Fön yapmak, saça şekil vermek kendimizi daha güzel hissettirmektedir. Bir çok kadın ve erkek iş gereği ile yada zevk aldıkları için saçlarını fön makinasından çekemezler. Saçlarınıza fön vermek güzel, kendinizide güzel hissettiriyor fakat bir sorun var. Sürekli ısı verdiğiniz saçlarınız bir zaman sonra yıpranmaktadır. Kadınlarda bu olay daha fazla gözükmektedir. Bu yıpranmalara karşı doğal bir yenileyici çözüm var. Bu vereceğimiz formül sayesinde yıpranmış saçlarınızı geri döndürme şansınız olacaktır. Şimdi ise konumuza başlayalım. İşte fönden yıpranan saçlarınıza doğal çözüm;

Fönden Yıpranan Saçlar

Malzemeler;

2 havuç

Saf zeytinyağı

İki havucu rendeledikten sonra yarım litre saf zeytinyağıyla birlikte yarım saat boyunca benmari usulü kaynatın. Bu karışımı cam bir kaseye koyun. Haftada bir kere bu karışımdan bir avuç alarak saç diplerinize masaj yapın. Ardından başınızı streç filmle sarın ve yastığınızın üstüne bir havlu koyarak gece bu şekilde uyuyun. Sabah bu karışımla bir kere daha masaj uygulayın. Sonra da saçlarınızı yıkayın. Karışımı kullanmadığınız zaman buzdolabında saklayın.

Bu karışımı uyguladığınız takdirde saçlarınızdaki gözle görülür değişimi farkedeceksiniz. Saçlarınız düzeldikten sonra bu karışımı bırakmak size kalmış. Eğer bırakmazsanız ve ayda bir olarak devam ederseniz ileride saçlarınız çok zor yıpranır hale gelir ve buda işinize oldukça yarar.


Yorumlar: