Çizgi Falı - Kader Çarkı

Fal Deryası'ndaki büyük yeniliğe 1 vade kaldı..!
27.12.2015 03:57

Çizgi Falı - Kader Çarkı

Çizgi falı, düşünceler üstüne dayanılan ve bu düşüncelere odaklanılarak gelecek hakkında yorum yapılmasına bağlı bir fal türüdür.  Herhangi bir konu, kişi veya şey hakkında çizgi falına baktırmak isteyen kişi düşüncesini, sonucunu veya neler olacağını merak ettiği konu üzerinde yoğunlaştırır. Bundan sonra Sihirli tablolar olarak bilinen yöntemle Çizgi Falına bakılmaya başlanır. İnsanoğlu tarafında yüzyıllardır bilinen ve ilgi gösterilen fallardan biri olan çizgi falının uygulaması oldukça basittir.  Sivri uçlu bir kurşun veya tükenmez kalem ile daha önce hazırlanan Sihirli tablolara falına bakılan kişi tarafından gözü kapalı şekilde önündeki şekil üstündeki bir noktayı çizmesi veya işaretlemesi istenir. Böylece o noktaya en yakın rakam, bilinmeyen ya da merak edilenin cevabını vermiş olacaktır. Bu fal çeşidinde birçok şeklin kendine has değişik anlamları vardır. Bunlardan en sık kullanılanı ve bilineni Kader Çarkı’dır.

KADER ÇARKI

 Falına bakılan kişiden işaretlemesi veya çizilmesi istenen daha önce hazırlanmış veya çizilmiş sihirli tablolarda yer alan yuvarlaklardan birinin üzerine gözü kapalı olarak ve rastgele çizilen veya işaretlenen yuvarlağa en yakın rakam merak edilen konunun veya olayın cevabını da verecektir.  Sihirli tabloda yer alan rakamların veya sayıların anlamlarına gelince aşağıda bunlar anlatılmıştır.

1 Rakamı-  Yaptığınız işle ilgili olarak beklenmedik ve bilinmedik bir yerden gelecek olan para anlamına gelir.
2 Rakamı-  İstemediğiniz veya beklemediğiniz bir zarara uğramakla beraber bu zararın ilerisinde sizin için olumlu gelişmelere sebep olacağı anlamına gelir.
3 Rakamı-  Yakın çevrenizden veya akrabalarınızdan birinin sizden isteyeceği ödünç paranın ilişkinizi olumsuz etkileyeceği anlamına gelir.
4 Rakamı-  Yaptığınız veya yapmayı planladığınız bir işte ne kadar risk alırsanız o kadar da kazanma veya kaybetme riskinizin olacağı anlamına gelir.
5 Rakamı-   Kendinize ve yeteneklerinize güvenerek ileri atılmanızın zamanının geldiği ve böyle yaparak kazancınızın daha fazla olacağı anlamına gelir.                                        

6 Rakamı-  İstediğiniz veya yapmayı planladığınız bir işte gayretlerinizin veya paranızın boşa gitme olasılığının yüksek olduğu anlamına gelir.
7 Rakamı-  Hayatınızda istenmediğiniz herhangi bir şeyi değiştirmek için yakaladığınız şans anlamına gelir.
8 Rakamı-  Kolaylıkla erişebileceğiniz veya zorlanmadan elde edebileceğiniz kazançtan nasıl yaralanmasını bilmediğiniz anlamına gelir.                                                               

 9 Rakamı-  Parasal konularda yakın çevrenizdekilere veya akrabalarınıza kulak asmamanız halinde bu durumun sizin için faydalı olacağı anlamına gelir.
10 sayısı-  Gittiğiniz veya Gitmeyi istediğiniz kalabalık olan bir yerde sizin için değerli bir şeyinizi veya paranızı kaybetme ihtimalinin olduğu anlamına gelir.
11 Sayısı-  Oldukça ihtiyacınız olduğu bir durumda veya zamanda sizin için birinin mali yardımda bulunacağı anlamına gelir.
12 Sayısı-  Beklemediğiniz veya bilmediğiniz birinden sizi sevindirecek ve değerli bir hediyenin geleceği anlamına gelir.


Yorumlar: