Cildiniz İçin 3 Adet Losyon

Fal Deryası'ndaki büyük yeniliğe 1 vade kaldı..!
14.11.2017 05:35

Cildiniz İçin 3 Adet Losyon

Losyonlar doğal güzelliğin olmazsa olmazlarındandır. Losyon, malzemenin çay gibi demlenip daha sonra soğutulmasıyla elde edilir. Losyonlara cilt tipine uygun olarak ya da cildin ihtiyacı göz önüne alınarak başka malzemeler de eklenebilir. Tariflerini vereceğim losyonları bir pamuğa bastırarak ya da damlatarak yüzünüze sürün. Canlı, ışıl ışıl bir cildiniz olsun. Şimdi tarifilere geçelim. İşte cildiniz için 3 adet losyon;

PAPATYA LOSYONU

Deri döküntüsüne yol açan cilt hastalıklarının belirtilerini hafifletir. Alerji belirtilerini azaltır. Stresi azaltır. İltihaplara iyi gelir. Cilde sakinlik verir ve yara iyileştirici özelliği vardır.

IHLAMUR LOSYONU

Cilde nem verir, sakinleştirir, toksinleri arttırır. Cildi yeniler, kan dolaşımını ayarlar. Renk kaybını azaltır ve zamanla yok eder. 2-3 tatlı kaşığı kurumuş çiçek ve yaprak ıhlamurun üzerine, bir bardak kaynar su dökün. Pelte kıvamına gelene kadar kaynatmaya devam edin. Kaynamış ve bekletilmiş sıvıyı cildinize sürdüğünüzde faydasını göreceksiniz.

ADAÇAYI LOSYONU

Her cilt tipine uygundur. Sakinleştirici, hücre yenileyici, iyileştirici özelliğe sahiptir. Zararlı toksinleri arttırır. Bakteri ve enfeksiyonlara karşı cildi korur, üst tabakanın zamanla güçlenmesini sağlar.

Bu verdiğimiz 3 adet losyonuda uygulayabilirsiniz. Biraz araştırdıktan sonra kolayca bulabileceğiniz 3 losyondur. Cildinize çok fazla yararı olup, hiç zararı yoktur.


Yorumlar: