Bilek Çizginize Göre Fal

Fal Deryası'ndaki büyük yeniliğe 1 vade kaldı..!
28.07.2017 19:39

Bilek Çizginize Göre Fal

Bilek falı eski uygarlıklardan günümüze kadar gelmektedir. Bilek falı çok değişik görülen ve bir çok insanın sevdiği fal türüdür. Bu fal için bilek çizginizi anlamlarına göre çıkaracaksınız. Bu falı yaparken sessiz ve normal bir ortam olsa yeterlidir. İşte bilek çizginize göre anlamlar;

*Eğer bilek çizginizde 3 tane çizgi bulunuyorsa, bunlardan birisi 30-33 yaş, ikincisi 25-28 yaş ve 3.sü 20-22 yıllık süreyi göstermektedir.  Bunların ortalaması ise 80-85 dir. Yani bileğinizde 3 çizgi varsa 80 yaşından sonra öleceksiniz.

*Eğer bilek çizgileriniz çok belirgin ise hayatınızın mutlu geçeceğini göstermektedir. Sayısı fark etmez belirli olması yeterlidir.

*Bilek çizgileriniz gözükmüyorsa, az gözüküyorsa ve kesik kesikse hayatınızda her zaman mücadele edeceksinizdir. 

*Bilek çizgileriniz eğer venüs tepesine doğru bakıyorsa, hayal gücünüzü kullanmakta sıkıntılı olduğunuzu göstermektedir. Bu durum  size haya gücünüzün kullanamayacağını anlatmaktadır.

*Bilek çizgileriniz ay tepesine doğru yükseliyor ise Hayatınıza çok güzel sürprizler girecek ve her zaman mutlu olaylar yaşayacaksınız. 

*Bilek çizgileriniz bir ağ şeklindeyse ve küçükse, iş hayatınızda hep bir sorunlarla karşılaşacaksınız ve bu sorunlarla çok  zorlanacaksınız.

*İkinci bilek çizginiz de ağ şeklindeyse, bir işten yada farklı şeylerden olumsuz sonuç alma olasılığınızın az olduğunu göstermektedir.

*Bilek çizgilerinizde yamukluk, küçüklük veya kırıklar var ise hayatınızda her zaman zorluklarla karşılaşacağınızı ve bu sizi çok  yıpratacağına örnektir.


Yorumlar: