Aşk Falı

Fal Deryası'ndaki büyük yeniliğe 1 vade kaldı..!
19.12.2015 15:18

Aşk Falı

İnsanlar çok eski zamanlardan günümüze kadar yaşadıkları veya yaşamak istedikleri aşklarının geleceğini hep merak etmişlerdir. Bu yüzden insanlar aşklarının geleceğini veya neler olacağını öğrenmenin nasıl olacağını araştırmaya başlamışlardır. Bu araştırma sonucunda kimileri bilimli rehber edinirken kimileri de mistik güçleri veya olayları rehber edinerek geleceği öğrenmeye çalışmışlardır.  Bu yöntemlerden bir tanesi de fal baktırmaktır. Fal gelecekten ve gelecekte olacak olaylardan haber verme sanatıdır. Falın; kahve falı, tarot, iskambil, bakla ve aşk falı gibi birçok çeşidi vardır. Sevgililerin en çok merak ettikleri şeyde aşklarının geleceğinin ne olacağıdır. Bunun içinde çoğunlukla aşk falı tercih edilir. 

Aşk falı, sevdiğinizle aranızdaki ilişkinin geleceğini ve nasıl olacağını öğrenmek, olması muhtemel olaylara yön vermek amacıyla ortaya çıkmıştır. Bu yüzden fallar insanları değişik yönlere sevk etmiştir ve sonuçta günümüzde Aşk Falı dediğimiz şey gelecekte ilişkimizin nasıl olacağını öğrenme isteği sonucunda Aşk Falı bilimini meydana çıkarmıştır.

İnsanlar, Bilimin ve teknolojinin açıklayamadığı veya aydınlatamadığı yerlerde gizemli güçlere veya doğa güçlere sığınma eğilimi göstermektedirler. Günümüzde Parapsikolojik veya metafizik araştırmalar bu açıdan açıklayıcı olabilmenin yanında insanları ruhsal açıdan da tatmin etmektedir. 


Yorumlar: