Aşk Büyüsü

Fal Deryası'ndaki büyük yeniliğe 1 vade kaldı..!
16.07.2017 14:26

Aşk Büyüsü

Aşk büyüsü genelde çiflerin en az bir defa başvurduğu ve karşısındaki insanın sevgisini kazanamadığı için bu yolla onu kendine aşık etmek adına yapılan bir büyüdür. 

Evlilikten sonra uzun süreler geçince çiftler arasında yıpranmışlıklar kavgalar ve huzursuzluklar meydana gelir ve her iki tarafında sevgilerinde azalma ve ister istemez bir uzaklaşma olur. Seven eş kaybettiği eşinin aşkını tekrar kazanmak içinde bu büyüye başvurur. Aşk büyüsü genelde evin hanımı tarafından istenilen bir büyüdür. Erkeklerin yaşadıkları ortamdan ve süre gelen hayattan sıkılarak mutluluğu dışarıda aramaya gitmeleri sebebiyle kadınlar çaresiz kaldıkları için sürekli zor zamanlar geçiriyorlar. İşte bu durumlarda bayanlar kendilerine çıkış yolu olarak aşk büyüsü yapıp eşlerini yeniden kazanmayı ve kocalarını evlerine bağlamak isterler. Aşk büyüsü sadece evli insanlar tarafından yapılan bir büyü değildir. Evlilik dışı yaşanan ilişkilerde de karşılık göremeyen çiftler karşısındaki insanın sevgisini kazanmak için bu büyüye başvurur. Aşk büyüsünün diğer adıda bağlama büyüsü yada sevgiliyi geri getirme büyüsü gibi adlarlada anılır. 

Aşk büyüsünü evli yada bekar insanlar yaptırabilir. Burada gerçek olan şey büyüyü yaptıracak olan insanın duygularından emin olmasıdır. Nitekim zamanımızda yaşanan aşklarda bilinçsizce yapılan ve platonik olarak aşklar yaşanmaktadır. Zaman geçtikçe yaşadıkları duyguların gerçek aşk olmadıklarını anlarlar. Bu yüzden aşk büyüsü yaptırırken kişiler öncelikle karşı cinse gerçekten aşık olup olmadıklarını anlamaları gerekmektedir.

Bu büyü için büyü yapılacak kişinin ismine, soy ismine, anne adına ve doğum tarihine gerek duyulur. Eğer bu işlem yapılacaksa ve karşısındaki insanın bilgilerini bilmiyorsa sevdiği kişinin resmi şarttır. Bu büyü temin edilecek malzemenin kalitesine göre ve hazırlayan Medyum'un tecrübesine göre tesir süreleri değişiklik gösterir. Ama usta bir elden çıkmış aşk büyüsü bir yada iki hafta içerisinde sonuç vermektedir. En etkili aşk büyüsü genelde insanlar arasında cambar aşk büyüsü olarak bilinen büyüdür. Aslında bu olayın gerçeklik payı yoktur ve yanlış bilinen bir gerçektir. Aşk büyüsü şahsa özel hazırlanır ve kişiler arasındaki uyuma bakılarak Medyum'un verdiği karar doğrultusunda hazırlanır. Her kişide her reçete uygulanmaz, tıpkı her insana aynı ilaç verilmediği gibi. 

Büyüyü kesinlikle önermiyoruz. Ancak Vefk yaptırmayı deneyebilirsiniz.


Yorumlar: